Stainless King Thermos 173070 - Duży termos obiadowy na żywność, 1,39L z dwoma naczyniami
- Producent: Thermos
-
Dostępność:
- szt.
- Cena katalogowa: 369,00 zł
- Rabat: -81,18 zł (22 %)
- 287,82 zł
Termos na żywność izolowany próżniowo ze stali nierdzewnej z dwoma naczyniami.
Pojemnik na żywność Stainless King jest izolowanym próżniowo naczyniem ze stali nierdzewnej, przeznaczonym do przechowywania żywności w wymaganej temperaturze. Pojemnik na żywność składa się z dwóch wodoszczelnych naczyń o pojemności 0,6 l. Naczynia nadają się do kuchenek mikrofalowych i zmywarek. Mogą być używane zarówno do zimnych, jak i gorących potraw. Pojemnik na żywność może być używany również bez naczyń, jako wodoszczelny termos na jedzenie o objętości 1,39 l.
Seria produktów Stainless King jest bardzo wytrzymała. Ten pojemnik na żywność nie jest wyjątkiem. Ma wzmocniony korpus ze stali nierdzewnej odporny na wstrząsy i upadki. Pojemnik na żywność uzupełniony jest o kubek o pojemności 0,5 l oraz praktyczny uchwyt, umożliwiający swobodne przenoszenie.
Parametry
- Objętość: 1390 mlObjętość naczynia: 600 ml
- Wysokość: 230 mm
- Średnica: 134 mm
- Średnica nad uchwytem: 160 mm
- Waga: 1180 g
- Waga bez naczyń: 1050 g
- Średnica ujścia: 105 mm
- Trzyma gorąco: 12 godzin
- Trzyma zimno: 24 godzin
Podsumowanie
- Wodoszczelny pojemnik na żywność i termos w jednym.
- Dwa wodoszczelne naczynie odpowiednie do kuchenek mikrofalowych i zmywarek.
- Thermos podwójna izolacja próżniowa – maksymalna izolacja cieplna.
- Odporny korpus ze stali nierdzewnej.
- Szeroki wlew (szyjka).
- Uchwyt umożliwiający swobodne przenoszenie.
- Łatwa konserwacja.
- BPA free.
O marce Thermos: Czy wiesz, że firma THERMOS po raz pierwszy wykorzystała technologię próżniową do celów komercyjnych już w 1904 roku? A czy wiesz, dlaczego wszyscy używają nazwy termos, dla określenia butelki termicznej? Wynaleziona w 1892 przez Sir James Dewar'a, naukowca z Uniwersytetu Oxford'a, "próżniowa butelka" została po raz pierwszy wyprodukowana do celów komercyjnych w 1904r, przez dwóch niemieckich szklarzy, którzy założyli firmę Thermos GmbH. Na zorganizowany przez nich konkurs na nazwę dla nowego produktu napłynęło sporo propozycji, ale wygrała nazwa pewnego dżentelmena z Monachium, który zaproponował nazwę "Thermos", jako słowo pochodzące z greckiego Therme co znaczy ciepło. ..